ERHAN SAÇ TASARIM DÜNYASI

ZENCİ ÖRGÜSÜ

Zenci örgüsü nedir? Nasıl yapılır?

ZENCİ- saç örgüsü, saçların tümünün istenilen uzunlukta ve kalınlıkta örülmesine denir.Örgülerde herhangi bir madde (balmumu - silikon)kullanılmamaktadır, doğrudan sentetik saç eklenerek örülür. Dolayısıyla örgüleri açtığınızda sanıldığının aksine saçınızda herhangi bir hasar meydana gelmemiş olacaktır. Ortalama saçın gürlüğüne ve istenilen uzunluğa göre örme süreleri değişir. Örgülerinizi ortalama 2-3 ay kadar istediğiniz modeli vererek (at kuyruğu, yarım toplama, düğüm atma) ve istediğiniz sıklıkta yıkayarak kullanabilirsiniz. Yıkaması zor değildir, saçınızı eskiden nasıl yıkıyorsanız öyle yıkamaya devam edersiniz, sadeace biraz daha zaman almaktadır. İstenildığinde saç tekrar eski haline dönecektir .

Siz de saclarınızı örgülü ve uzun istiyorsanız
İzmir sac dünyası hemen arayın 0232 348 28 43
Fiyatları almak için bize mesaj yazmanız yeterli Belirtmeniz gereken sadece:
1-) saçınızın ne durumda olduğu (gür, normal veya
az)
2-) (ek saç kullanılacağı için) örgülerinizi ne boyda
istediğiniz.

Kendi saçınızın uzunluğu en az 15 cm olursa, biz saçınızı
istediğiniz boya getiririz. O yüzden şu anki saç uzunluğunuz fiyatı veya örme esnasındaki kolaylık-zorluk derecesini etkilememektedir.


    
Saç Ürünleri alırken Dikkat! Canlı Saçlar için Saç Bakımı Sırları burada!
Saç ürünleri alırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor, biliyormusunız? Saçlarınıza canlılık mı katmak istiyorsunuz, bu konuda önemli bilgiler için tıklayın Saç Bakımınızı yaparken dikkat etmeniz gerekenler burada!!